O MNIE

Największą sztuką jest złapanie w obiektywie unikalnej chwili, uchwycenie niepowtarzalnego momentu, emocji, spojrzenia, sytuacji i nadanie im odpowiedniej formy, tak, aby chwila mogła trwać wiecznie.

Często osoby, które spotykam obawiają się sztuczności, tego, że na zdjęciu nie odnajdą autentycznego odzwierciedlenia siebie samych i swoich emocji w ważnych chwilach swojego życia.

Tymczasem posiadając talent, odpowiednie doświadczenie i sprzęt można z powodzeniem uchwycić w fotografii wydarzenia przepełnione miłością i radością, wzruszeniem i szczęściem, czy powagą i skupieniem.

Tego właśnie możesz się spodziewać współpracując ze mną.

Moje całe życie związane jest z fotografią. Kiedy byłem jeszcze dzieckiem, patrzyłem jak fotografuje mój tata. Dziś, gdy mam swoją rodzinę, widzę jak to samo robi moja córka, gdy ja fotografuję.

Podczas pracy jestem czujnym i wytrwałym obserwatorem. Widzę całą kompozycję barw towarzyszących wydarzeniom, różnorodność możliwości i pomysłów na uchwycenie właściwego obrazu, które pomagają mi tworzyć piękne zdjęcia.

Rozpoczynając współpracę za mną sama / sam staniesz się twórcą najpiękniejszych obrazów!

Prywatnie jestem mężem żony Małgorzaty, ojcem córki Anny, bratem brata Artura.

Rodzina stanowi dla mnie najcenniejszą wartość i inspirację do działania.

Zapraszam do współpracy!

Arkadiusz Obszyński Fotografia

 

Oto wybrane opinie moich Klientów:

Dorota i Krzysiek Ostrowscy

Dorota i Krzysiek Ostrowscy

 

Na zakończenie ślubnej przygody z fotografią chcielibyśmy jako świeżo upieczone małżeństwo z pełnym przekonaniem zarekomendować Fotografa (tak, przez wielkie “F”!) Arkadiusza Obszyńskiego. Poznaliśmy się przez polecenie znajomych – czyż może być lepsza rekomendacja? Spotkaliśmy się kilka tygodni przed ślubem, aby dokładnie omówić nasze pomysły, potrzeby, a także skorzystać z bogatego doświadczenia Arka w doprecyzowaniu szczegółów. Kilka dni później Arek przyjechał do nas z umową, w której nasze ustalenia zostały skrupulatnie zapisane. Pozostało tylko czekać!

W dniu ślubu współpraca przebiegała wzorowo. Arek dobrze wiedział kiedy wtopić się w tło i fotografować nieomalże z ukrycia, a kiedy wyjść przed szereg i pokierować młodych w stronę lepszego ujęcia. Arka łatwość w współdziałaniu z ludźmi sprawiła, że mieliśmy wrażenie, iż gościmy naszego dobrego znajomego 🙂

W otrzymanych zdjęciach od Arka najbardziej urzekły nas idealne złapane momenty nie do odtworzenia, zbliżenia i portrety ludzi nie ukrywających swoich przeżyć oraz świetnie odzwierciedlona atmosfera chwili. Szalony taniec młodych, łzy wzruszenia i radości rodziców, elegancja gości, a nawet dzieci nieustająco szalejące na parkiecie – to wszystko zobaczyliśmy na zdjęciach, z których jesteśmy niezwykle zadowoleni.

Bardzo polecamy współpracę z Arkiem!

 

Kasia i Marcin

Kasia i Marcin

 

Taki fotograf to kolejny powód, który sprawił że TEN dzień była dla nas tak wyjątkowy.

Pamięć jest ulotna, ale dzięki Arkowi mamy cudowne zdjęcia, które zostaną z nami na zawsze.

Z czystym sumieniem polecamy!

 

 

Kinga i Piotr Pestkowscy

Kinga i Piotr Pestkowscy

 

Jak z krótkiej, skromnej uroczystości zrobić wspaniałą pamiątkę na całe życie? Najlepiej wie Arek Obszyński!

Świetne pomysły, profesjonalizm i przede wszystkim pełne oddanie i zaangażowanie.

Zdjęcia wykonane z niebanalnym pomysłem i precyzją sprawiły, że nasz kilkunastominutowy ślub cywilny został uwieczniony na kilkuset przepięknych fotografiach, które już kilkanaście dni później zajęły honorowe miejsce nad łóżkiem w naszej sypialni.

 

 

Angelika i Patryk Gan

Angelika i Patryk Gan

 

Rewelacyjny i nietuzinkowy fotograf, a do tego przesympatyczny człowiek. Pełen zaangażowania i pomysłów.

Godziliśmy się na wszystkie jego propozycje i nie żałujemy tego bo wyszło cudownie, a to na zdjęciach zależało nam najbardziej.

Na lepszego fotografa nie mogliśmy trafić!!! Serdecznie polecamy!

 

 

Anita Hawryluk

Anita Hawryluk

 

Współpraca z Arkiem (od momentu pierwszych ustaleń do odbioru zdjęć) to sama przyjemność.

Słucha potrzeb klienta, ale potrafi też doskonale doradzić z perspektywy profesjonalisty, czego efektem są piękne zdjęcia.

Serdecznie polecam!

 

 

Katarzyna i Ryszard Mozolewscy

Katarzyna i Ryszard Mozolewscy

 

Spędziliśmy z Arkiem trzy dni: był z nami podczas ślubu, imprezy weselnej i zorganizował sesję w bardzo ciekawym miejscu. Zależało nam, żeby nie były to tradycyjne zdjęcia ślubne, a raczej reportaż.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Świetne było to, że z jednej strony Arek był wszędzie i uchwycił wszystkie ważne, zabawne i ciekawe momenty, a z drugiej właściwie nie było wiadomo, kiedy zrobił te wszystkie zdjęcia – jego obecność nie była w żaden sposób onieśmielająca.

Wiadomo, że nie wszyscy lubią, gdy robi się im zdjęcia (na czele z nami 🙂 ), ale Arek potrafił uczynić tę sytuację bardzo naturalną.

 

 

Marta i Grzegorz Świerczek

Marta i Grzegorz Świerczek

 

Arek to fotograf pełen pasji. Posiada niezwykłe zdolności nawiązywania kontaktów z ludźmi. Wzbudza zaufanie. Wokół stwarza atmosferę swobody i naturalności. Czego efektem są nasze zdjęcia – ze ślubu i wesela oraz sesja – przepełnione prawdziwymi emocjami!
Słuchał starannie naszych uwag i zachcianek i spełnił je. Jednocześnie bardzo sprawnie przemycał nam swoje profesjonalne sugestie!

Efektem tej współpracy jest: piękny album z naszych zaślubin, nasze zadowolenie oraz zachwyt naszych gości nad jakością zdjęć i samą osobą Arka… rozmawiał chyba ze wszystkim i wszystkich sfotografował!

Jednym słowem jest najlepszy! Szczerze polecamy!